Uudised

ZeroSmoke

ZeroSmoke – suitsetamisest loobumine ja elu alustamine

Zerosmoke on turvaline teraapia kõigile, kes soovivad suitsetamisest loobuda.
Kaks bio-magnetit tuleb paigutada väliskõrva täpsesse kohta. Võite minna oma igapäevase tegevuse jaoks, lihtsalt pannes selle magneti kõrva. See vähendab teie soovi suitsetada dramaatiliselt.

ZeroSmoke Ingredients

Kuna Zerosmoke ei allane, puudub selles koostisainete loend. Zero-suitsu komplekti bio-magnetid on kaetud 24-karat-kullaga, tagades, et inimesed, kes on allergilised odavamate metallide suhtes, ei soovi magnetite kogemuse tõttu naha reaktsiooni olla.

Miks on ZeroSmoke kõikidest teistest toodetest erinevad?

ZeroSmoke kasutab kahte bio-magnetit. Järgmised kasud annavad ZeroSmoke’ile tõhusa ravi suitsetamisest vabanemiseks.

  • See on teiste edusammudega võrreldes suurem.
  • See on loomulikum lahendus. See ei sisalda kemikaale ega allergeenset komponenti.
  • See ei ole kummi või pill, mida saate iga päev unustada.
  • See on varustatud elustiiliga. Teil ei pea igal nädalal tarneid ostma.
  • See on lollikindel ravi. Magneteid jagamiseks kasutage sõrmeotste abil.
  • See ei anna valesid lubadusi ega tekita teie lootusi üles.
  • See on suurepärane toode, mida proovida, kui olete kaotanud lootuse suitsetamisest loobumiseks.

ZeroSmoke magnetide kasutamine

Zerosmoke ei kulge ega vaja hilisemaid tarneid, nii et esialgse toote kättesaamiseks pole vaja midagi tellida. Bio-magnetid tuleb kanda kolm kuni neli tundi iga päev, tavaliselt mõni tund iga päev ja seejärel veel mõni tund hiljem päevas. Algselt paiknevad magnetid vasakust kõrvalt; aga kui see kõrv muutub pakkumiseks, võib magnetid ümber lülitada teise kõrva juurde.
Ettevõte väidab, et Zerosmoke’i ei tohiks kasutada südamestimulaatori, defibrillaatori, implanteeritud insuliinipumba või mis tahes muu elektromeditsiiniseadme abil, kui Zerosmoke’i magnetilised omadused võivad häirida nende seadmete toimimist. Lisaks sellele ei tohiks emad oodata Zerosmoke’i kasutamist.

Osta ZeroSmoke

Süsteemi saab omandada tootja veebisaidil, partnerfirmade veebisaitidel ja tasuta kontaktnumbri kaudu. Kuigi programm tagab teile tagasi $ 39,95 pluss saatmine $ 6,95, pakub tootja 14-päevase tasuta prooviversiooni pakkumist. Kliendid maksavad ainult 6,95 dollarit (või $ 16,95 Kanadasse) ja saadavad toote ja käsiraamatu tasuta kahe nädala eest. Juhul kui toodet ei tagastata 18 päeva jooksul (see võimaldab 4 päeva laevanduse jaoks), siis tasub Zerosmoke tasulist kaarti täisväärtusliku hinnaga 39,95 eurot.
Ettevõte pakub 30-päevast garantiid, mille kohaselt kliendid, kes ei ole rahul, võivad tagastada toode ühe kuu jooksul kogu toetuse saamiseks, välja arvatud saatmise maksumus. Lisaks on tasuta telefoni tellimissüsteemiga unikaalne pakkumine, kus kliendid saavad osta teise Zerosmoke-seadme sõpradele või sugulastele.

Pettus?

14-päevase tasuta prooviversiooni pakkumisega seoses on klientidelt ka palju kaebusi. Paljud üksikisikud on juba täies ulatuses laekunud 39,95-dollarilise saatmise eest, kui nad üritasid Zerosmoke’it tellida, kasutades 14-päevast tasuta prooviperioodi, mõnikord nägemaks isegi täies ulatuses tasu kaartide väljavõtte eest enne toote edastamist. Zero Smoke Scam’i pühendatud veebis on palju lehti.

Järeldus

Kasutus ZeroSmoke ei jäta kõrvaltoimeid. See on väga lihtne kasutada, teil pole probleeme selle igapäevase kasutamisega. Kui sulle meeldib järk-järgult, kuid isegi tõhusam viis suitsetamise vähendamiseks või kõrvaldamiseks, on ZeroSmoke’i paljud eelised.

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga