Uudised

Tinedol

Mis see on?

Tinedol on aktuaalne ravivastus jalgade salvi kujul, mis toimib naha hooldamiseks seeni, lõhna ja sügeluse vastu. Patenditud aktiivse valemi koostises on looduslikud koostisosad: Climbasol, Farnesol Tinedol, eeterlikud õlid ja vitamiinid. Tootja pöörab erilist tähelepanu Tinedol uudsusele ja efektiivsusele ning aitab erinevate kahjulike etikettide küünte või jalgade mükoosi salviga. Rajatis läbis vajalike uuringute, omab kvaliteeditõendit

Struktuur

Valemi ja salvi aktiivsete komponentide hulka kuuluvad: Climbasol ja Farnesol Tinedol, mis tapavad seeni; Tinedol sisaldab taimeõli, eeterlikke õlisid, vaha, glütserooli, lanoliini, pehmete naha pehmendamiseks ja salvi paremaks tungimiseks; E-vitamiin – toitumine, koorimise vältimine ja naha pikaajaline niisutamine; Pepremi eeterlik õli jahtab väsinud jalgu, värskendab ja annab meeldiva lõhna. Ei ole midagi üleliigset ja kallist salvi, kuid samal ajal on see koostis piisav, et tõhusalt võidelda seene ja selle põhjustatud ebameeldivaid sümptomeid.

Kasutusjuhend

Tootjad pakuvad toodet mugavates torudes ja kast peab sisaldama juhiseid Tinedol-teva kasutamiseks. Kui järgite juhiseid, näeb ravi ette järgmist: kandke toode jalgu kuivale nahale 2 korda päevas. Pühkige, kuni see täielikult imendub. Ära loputa.

Kuidas see töötab?

Iga Tinedol-salvi komponent mõjutab tervendavat protsessi positiivselt ja kiirendab seda oluliselt. Tööriista põhimõte: nahk ja naelad pehmendavad, läbistav võime suureneb (salv neelab ja toimib sügavalt). Seda soodustab lanoliin, glütseriin ja vaha, mis kuuluvad toote hulka; Horny naha helbed kiiremini, kiirendades seeni eemaldamise protsessi. Efekt saavutatakse õlide ja E-vitamiiniga; Praktika paraneb tänu samale E-vitamiinile, mis tähendab seda, et seenel ei ole aega nende paljunemist; Ärritatud nahk rahustab, sügelus kaob eeterlike õlide tõttu, millel on põletikuvastane ja jahutav toime; Tühjeneb selle tõttu, et see blokeerib ja liigne higistamine kõrvaldatakse. Mõju saavutatakse piparmündi eeterliku õli abil; Seene hävitatakse kahe komponendi tõttu: Farnezola Tinedol ja Klimbazol.

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga