Silane Guard - vedelik klaasi, ülevaateid ja hind, kommentaarid, kuidas see toimib? osta kohe,
Uudised

Silane Guard – vedelik klaasi, ülevaateid ja hind, kommentaarid, kuidas see toimib? osta kohe,

Silane Guard U> on lihvimise vahend autod, pakkudes kvaliteetseid kaitse keha ja suurendab vastupidavust pealmise värvi. Toode on valmistatud tuntud firma Jaapanist Willsoni, on maailma liider seas tootjatest autohooldusvahendid. Metalli töödeldakse seda kompositsiooni omandab esinduslik välimus, selle värvus alustab taas ereda ja küllastunud.

Kirjeldus Silane Guard

Erihind !!!. Kliki ja vaata !!!

Silaanmodifitseeritud taastamise – ettevalmistus- maali üksnes pealiskaudne kehaosad. See on igal juhul ei saa kohaldada plastist ja kummist osad, kaitseraud, klaasist elemendid ja tuled. Vedelklaasil püsivalt kaitseb välist kuju keha pinnale transportida rikkumata terviklikkuse algse viimistluse – kiibid, kriimustusi ja muid mehaanilisi vigastusi.

omab vetthülgav omadused. Sellepärast läikiv pind masinat pikka aega, jääb puhas, isegi kui aken on suur paduvihm. Vedelik kaitseb keha värvi tuhmumist tingitud kokkupuutest päikese kiirtega ja vähendab riski kokkupuude agressiivne sisalduvate keemiliste ainetega auto puhastusvahendeid.

Tööpõhimõte Silane Guard

Vahendid poleerimine autot Willsoni “haarab” mõne minuti pärast pärast pealekandmist. On moodustatud metallist õhuke kile, ajakohastada oma välimusele, andes Shine.

Film võtta vastu pikka aega kaitseb organismi transpordi Niiskuse ja ultraviolettkiirguse. Vajadusel saab täiendavalt taotleda 2-3 kihti vedelikuna.

TOP 7 iseärasusi vedelklaasil Silane Guard

 • Quick fikseerimine. Lubades panna see kihtidesse ilma kaua ootama kuivamist igaüks neist.
 • Atraktiivne välimus. Värv värvi muutub küllastunud, on sära, mis püsib aastas.
 • Ilma kahju tervisele. Koosseisu Silane Guard ei sisalda kahjulikke aineid auto omanik, mis võimaldab teil rakendada seda ise.
 • Vettpidav efekti. Vähendab vajadust külastada autopesu autod pikka aega on puhas.
 • Kõrge kaitse! Püsivalt ja usaldusväärselt kaitseb seda niiskuse, mehaaniliste vigastuste ja päikesevalguse eest.
 • Piisab Poola auto 1 kord aastas. Unikaalsus koosseisu puudumisel vajadust liiga sageli poola auto – üks või kaks korda aastas oleks piisav.
 • See ei nõua täiendavat inventar. Komplekt vedelklaasil sisaldab täiskomplekt seadmeid raviks kehapinnast.

Lisaks erineb see soodsa hinnaga.

Põhilised tooted ja seadmed Silane Guard

puhtama sõidukite koosneb räni, vaha ja poleerimine komponente. Toote pakend sisaldab pudeli Vedelikuga käsna selle rakenduse metalli kehapinnast (aplikaatori), kindad vinüül, eriline salvrätik.

Rakendamine ja vastunäidustused Silane Guard

Maksimaalse toime saamiseks on vaja järgida tootja soovitusi selgelt välja toodud toote kasutamise.

 1. Enne taotluse vedelklaasil töödeldavate alade tuleb põhjalikult puhastada ja lastakse sel kuivada või keemiline transporti.
 2. Kui märkide avastamiseks rooste, neil on vaja minna.
 3. On soovitav sõidukit juhtida hästi ventileeritud ruumis.
 4. Ravi ajal keha peab tagama, et ravimi on poleerimine ei nõrgenda nahk, limaskestad, silmad, suu.
 5. Ette on soovitatav kasutada kaitsekindaid.
 6. Enne taotluse poleerid metallist Alust töödeldakse hoolikalt spetsiaalse degreaser.
 7. Töö toodetud aplikaatori abil ja seejärel abiga spetsiaalse salvrätte ühtlaselt jaotada lahust kogu kehapinna.
 8. Pärast kuumtöötlust esimese kihi, tootja soovitab 1-2 korda korrata protseduuri.
 9. OL> Kui vedelklaasil plastiku bumper, klaas, tuled, kummist ja kroom elementidega pead kiiresti eemaldada niiske lapiga. Pärast töö lõpetamist auto vaja lahkuda päev. Nagu ütleb tootja, seda kreemi on võimalik korraldada kuni 1 aasta.

  Kus saab osta vedelklaasil?

  Osta Silaanmodifitseeritud Willsoni Guard saab ametlikul kodulehel, on kasumlik hinnaga äärealadele mitte vähem kui 100%.

  EDENDAMISE! Veebilehel tootja on odavam osta 2 pakki, siis Silaanmodifitseeritud saavad Guard 990 …. Kui soovite osta ainult üks pakett, pead maksma kogu summa – 1980 …. Nii et see on parem tellida ainult ühe pakendi sõprade või sugulaste arv 2 tükki.

  Liquid Silaanmodifitseeritud Willsoni klaasist Guard

  Toimetaja mail kõigis maailma

  klientide ülevaateid Silane Guard

  mulle väga tähtis, kuna seisund mootori ja šassii auto ja oma välimust. Varem oli teil kulutada palju raha, et külastada teenindusse poleerimine. Pärast kuulda sõpradele Silane Guard ja proovisin seda, šokeeris mõju. Auto oli nagu uus. Rahul kohaldamise lihtsuse kompositsiooni, kellega ma võib tulla oma. Vera, 31 hogesmeade välimuses keha muutuvad nähtavaks protsessi. Värv muutub küllastunud oli sära. Liquid klaas on ületanud kõik ootused!

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...