Saidi toimetamise poliitika

Sait on tervise-, tervise- ja ilu veebisait. Selle saidi ülesandeks on pakkuda oma klientidele kõige värskemaid uudiseid ja värskendusi, mis on täpsed. Veebisaidil leitav sisu on praktiline ja asjakohane mitmesuguste tervise, tervise- ja iluasjades.

Veebisaidil on mitu teemat, mis hõlmavad kõike alates terviseteavetest kuni iluotsingutesse. Saidi lugejad saavad valida neile kõige olulisema terviseteabe. Veebisaidil esitatud teave filtreeritakse ka selleks, et muuta see kasutaja kehalise tervise suhtes kohaldatavaks.

Kuigi veebisaidil sisalduv teave on õige ja asjakohane mitmesuguste terviseküsimustega, peaksid patsiendid järgima oma arsti (te) juhiseid. Ainult sait aitab täiendada tervishoiuteenuse osutaja esitatud teavet. Patsientidel soovitatakse otsida teemasid ja küsimusi, mida nad on lugenud, professionaalset juhendamist.

Järgnevad ss kriteeriumid, mida saidi oma algse sisu loomiseks kasutab:

Asjakohasus
See hõlmab küsimusi, mis võivad mõjutada inimese tervise juhtimist. Mõned teemad on hõlmatud ja need võivad hõlmata uimastite ja toodete käivitamist, ekspertide kommentaare, tagasivõtmist ja teavitamist ning terviseuudiseid.

Kliiniline tähtsus
Siin leiduv sisu põhineb viimastel meditsiiniliste uuringute tulemustel, mis on avaldatud erinevates tuntud meditsiinilistes veebisaitides.

Suundumused
Selle kategooria alla kuuluvad mitmed hooajalised huvid. Suundumuste kategooriate alla kuuluvad teemad: allergiaajad, suveohutus, nohu ja gripp. Teised teemad, mida võiks käsitleda, on tervisliku südame kuu ja rinnavähi teadlikkus.

Selle veebisaidi sisu on unikaalne ja usaldusväärne. Interneti-tervise ja ilu veebisait keskendub oma klientidele ajakohastatud ja täpse informatsiooni saamiseks tervise ja tervise kohta.

Veebisaidil olevad tervise uudised ja lugud põhinevad redaktori valikul. Veebisaidil leiduvaid artikleid sisaldavad meditsiinivaldkonna teadlaste intervjuud ja teaduslikud eksperdid.

Juhtkiri

Ajakirjanike kohustus on pakkuda klientidele täpset ja ainulaadset teavet. Kirjanikud peaksid esitama oma lugejatele ainult uudised ja viited, mis on ainulaadsed.

Juhtkiri sõltumatus

Saidi keskendub nende aruandluses õiglasele ja täpsele esitamisele.

Kodulehel töötava personali toimetuse poliitika:

Sait on sõltumatu meedia, mille eesmärgiks on pakkuda oma lugejatele informatsiooni ja õppematerjale, mis on nii professionaalsed kui ka mitteprofessionaalsed. Veebisaidil esitatud sisu on täpne ja mõjuvabad.

Uudiste meedia nõuab, et selle toimetus avaldaks igasuguseid huve, mis neil võivad olla mingil moel narkootikumide, meditsiiniseadmete või tervishoiutööstuse ettevõtetega. Seejärel edastatakse teave töötajate kohta kohesele juhendajale uute töötajate värbamisel. Järelevalve teostaja on kohustatud otsustama, kas huvid võivad tekitada konflikti ja see võib kaotada.

Toimetaja on eraldatud sponsoreid või partnereid puudutavatest toimingutest, et vältida teabe mõjustamist. Iga toimetuse eest vastutav isik on kohustatud esitama täpset ja asjakohast teavet viimaste teemade kohta. Reporteritele lasub vastutus leida lugusid või ekspertide intervjuusid. Kirjanikud leiavad ka objektiivseid arvamusi erinevatel teemadel, mis pärinevad nõuetekohaselt kvalifitseeritud ekspertidest. Selle kaudu tagab Sait oma personali eetilise käitumise.

Uudiste esitamise protsess ja algne artikkel

Ajakirjanikud peavad iga tööpäeva jooksul esitama igapäevase uudise eelarve. Igapäevaste uudiste eelarves peaks olema uusimad uudised lugupeetud terviseajakirjadest, föderaalsete tervishoiuorganisatsioonide väljakuulutamisest ja viimaste tervishoiualaste teemade analüüsist. Terviseportaal on kavas otsida silmapaistvaid meditsiini juhte arvamusi erinevatel teemadel. Personali toimetajad vaatavad hoolikalt esialgsed artiklid enne veebisaidile postitamist.

Litsentseeritud sisu

Vanemate toimetajaspetsialistide ülesandeks on läbi vaadata eeskirjad ja protseduurid, enne kui avaldatakse kolmandate isikute terviseseisund. Läbivaatamine tehakse huvide konflikti vältimiseks. Protsess tagab, et litsentseeritud sisu on asjakohane, ajakohane ja täpne.

Sponsitud sisu ja reklaam

Veebisait sisaldab nuppe, sisu, bännereid ja märgistusi, millel on märge “Sponsored”. Teised võivad olla märgistatud “meie sponsorilt” või “reklaamiga”. Sisu ei kuulu toimetuspoliitikale. Sisu, mis on märgistatud “meie sponsorilt”, kehtib kehtestatud eeskirjade kohaselt.