Saidi sponsorite poliitika

Sait hindab asjaolu, et tarbekaupade ettevõtted mõjutavad märkimisväärselt tarbijate tervist. Saidi sponsor on reklaami kujul, mis võimaldab saidil anda oma lugejatele informatiivset ja asjakohast sisu tasuta.

Sait keskendub ainult oma sponsorite võimalustele turustada oma tooteid ja teenuseid tarbijatele.

Võrgustiku eesmärk on luua platvorm, mida lugejad saavad kasutada enda volitamiseks. Sponsorluspoliitika võimaldab võrku jätkuvalt kasvada ja laiendada. Veebisaidil leitud hariv sisu leiab lugejaid, mis võimaldavad neil teha teadlikke tervise ja elu valikuid.

Saidi kõnelused erinevate teemade kohta, sealhulgas kehaline tegevus, tervislik toitumine, ohutus ja ennetus ning heaolu. Võrk annab oma lugejale ka näpunäiteid selle kohta, kuidas saavutada tasakaalustatud ja tervislikku eluviisi.

Saidi eesmärgid

Võrgu eesmärk on parandada kogu maailma lugejate tervist, pakkudes neile hariduslikku infosisu tervises.
Saidi eesmärk on arendada usaldusväärseid ja asjakohaseid materjale ja tööriistu tervishoius. Hariduslik sisu peaks põhinema faktidel, hiljutistel uurimistööl ja tervisestatistikal.
Võrk keskendub ka oma lugejate saatmisele positiivsete terviseteadete saatmisega.

Juhtkiri ja sisu arendamine

Vastavalt võrgu poliitikale kirjutab ja kvalifitseerib redaktor igal ajal sisu läbi.

Sidusettevõtete hüvitiste avalikustamine

Avalikustamine kehtib võrgu veebisaidi kohta, sealhulgas, kuid mitte ainult, saidi veebisaitide mobiilsed ja veebiversioonid. Avalikustatakse, et aidata avalikustada võrgu finantssuhe oma sidusettevõtjate, sponsorite, reklaamijate ja muude kolmandate isikutega, kes ilmuvad veebisaidile.

Mõned veebilehel olevad artiklid on seotud teatavate teenuste ja ressurssidega, mis keskenduvad kaubamärkide ja toodete arendamisele ja edendamisele. Võrk kuulub üksikute valitud partnerprogrammide juurde. See teeb komisjonitasu, kui lugeja otsustab ostetud partnerlusside kaudu osta. Sait avaldab täielikult nende seose reklaamijatega ja kinnitab lugejatele, et mis tahes rahaline stiimul ei mõjuta toodet või teenust avaldatud teavet.

Sidusettevõtteid võib igal ajal muuta, kui Saidi peab vajalikuks. Lugejad võivad edastada Internetis töötavatele töötajatele küsimusi, kommentaare või muresid veebivormi kaudu. Kasutajad saavad küsida küsimusi enne ostu sooritamist veebisaidil olevate sidusreklaamide kaudu.

Lugejatele soovitatakse mitte kasutada veebisaidil esitatud teavet professionaalse arstiabi või terviseseisundi kohtlemise asemel. Veebisaidil sisalduvat teavet ei tohiks kasutada meditsiinilise seisundi diagnoosimiseks või raviks, ilma kvalifitseeritud meditsiinieksperdiga konsulteerimata.