Saidi reklaamieeskirjad

saidil on välja töötatud juhised, mis keskenduvad veebisaidil Reklaami eri aspektide reguleerimisele. Suunised hõlmavad ka veebisaite ja mobiilrakendusi, mis on suunatud tarbijatele. Tarbijatele suunatud veebisaite ja mobiilrakendusi määravad meie reklaamivõrgud ja need põhinevad kasutajate huvidel, nagu need reklaamivõrgud on kindlaks määranud.

Reklaamipoliitikas sisalduvad suunised hõlmavad mitut probleemi, nagu meedias reklaamide heakskiitmine, kuidas reklaamid veebisaidil kuvatakse ja kuidas saidil sisalduvad reklaamid eemaldatakse. Ainult kohapeal töötavatel töötajatel on kaalutlusõigus selle tegevuse vastu võtta. Selle poliitika tõlgendamise ja jõustamise eest vastutab meedia. saidil on õigus reklaamipoliitikat muuta ka siis, kui nad peavad seda vajalikuks.

Järgmised reklaamipoliitika juhised

Saidil on ainuisikuliseks otsustada, millist tüüpi Reklaami saab veebisaidil aktsepteerida ja kuvada. Tähtis on märkida, et veebisaidil tehtud reklaamid ei viita reklaamidele pakutavate toodete tootmist, levitamist ega reklaamimist pakkuvatele ettevõtetele.

Sait ei kiida heaks reklaami, mis pole täpne. Reklaam peab olema täpne ja professionaalsel viisil tehtud, et seda saaks aktsepteerida.

Lubatud reklaamigrupid

Sait ei võta vastu ebaseaduslikke ega “vastukäivaid” tooteid. Veebileht jätab endale õiguse määratleda, mida ta peab “ebameeldivaks” toodeteks.

  • Materjalid, mis propageerivad diskrimineerimist või naeruvääristamist inimestel või üksikisikute rühmal isiklikel põhjustel, ei võeta vastu.
  • Alkoholile reklaami ei aktsepteerita.
  • Mis tahes pettuslikku, eksitavat või solvavat materjali ei võeta vastu.
  • Materjalid, mis suunavad oma sisu alla 13-aastastele lastele, ei võeta vastu.
  • Pornograafiline sisu ei võeta vastu.
  • Meediumid ja sõnumid, mis on kategoriseeritud M-kategooria videomänge või sisu, ei aktsepteerita.
  • Tooteid või teenuseid, mis ei ole mõistlikud, ei võeta vastu.
  • Sõnumit ja meediat, mis sisaldavad tõendeid esitavaid väiteid, ei võeta vastu.
  • Reklaam ühikut, mis ületavad määratletud ruumi, ei võeta vastu.

Sait eristab ka reklaami, sponsoreeritud sisu ja toimetuslikku sisu. Selle tulemusena käsitletakse kõiki sisutüüpe erinevate juhistega eraldi üksusena.

Kui lugeja klikib ühele reklaami lehele, ühendatakse ta asjakohase sponsoreeritud sisupiirkonnaga, mis asub veebisaidi vara all.

Saidi jätab endale õiguse määratleda, kuidas kuvatakse otsingutulemusi teabele mis tahes märksõna või teema kohta. Sisu kuvatakse koos selle allikaga. Sponsitud sisu märgistatakse sellisena ning samad juhised kehtivad muu teabe suhtes, mis filtreeritakse.

Sait järgib ka reegleid ja juhiseid, mis on Google’i reklaamidel ja lingitakse need vastavatele veebisaitidele.

Kolmanda osapoole sisu peaks järgima reklaamipoliitikat, samal ajal kui märgistuse sisu reguleerib saidi määratud eeskirju. Reklaam ei ole otseselt seotud ühegi kontaktteabega, näiteks registreerimise või e-posti kogumise lehega.

Saidi jätab endale õiguse kinnitada mis tahes reklaami avaldamine. saidil võib otsustada reklaamide vastuvõtmise, tagasilükkamise, tühistamise või eemaldamise mis tahes ajal. Tühistamise, eemaldamise või tagasilükkamise korral esitatakse kiire teade.

Reklaamija on kohustatud järgima kõiki kodumaiseid ja välismaiseid seadusi, mis kehtivad saidil. Määrused võivad sisaldada mis tahes legende, avaldusi ja avalikustamist, mida nõutakse seaduslikel eesmärkidel.

Reklaam ei tohiks sisaldada silte, piksleid, välgumahtu või muud tüüpi tarkvara, mis kogub teavet. Küpsised, majakad või muud andmed filtreeritakse, et kaitsta võrku mis tahes ohtude eest. “