Uudised

Royal Gold Mask – Natural Premium Skincare näomask?

Royal Gold Mask

Välja töötatud võimas vananemisvastase seeruminaRoyal Gold MaskKombineerib kuldseid nanoosakesi ja looduslikke ekstrakte noorendava nahahooldustoote jaoks. Palun jätkake lugemist selle kahtluse alla kuldse infusiooniga maski kohta.

Mis on Royal Gold Mask?

Kasutades tõelisi kuldmünte, onRoyal Gold Maskkasutab naha puhastamiseks looduslikke koostisosi ja vähendab märkimisväärseid vananemisprobleeme nagu kortsud ja peened jooned. Antioksüdandid on levinud nende võime kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ja muud koostisosad, parandavad elastsust ja vähendavad päikesekahjustusi.
Kulla eelised ei pruugi olla põhjendatud. Mõned dermatoloogid usuvad, et see võib vähendada naha hüperpigmentatsiooni ja ebajärjekorras värvumist, samal ajal vähendades põletikku ja toimides vananemisvastase koostisosana.
Sellest võib öelda, et mõned uuringud näitavad, et see kiirendab tegelikult vananemist.
Kuigi tundub, et kuldosakesed sisenevad naharakkudesse kiiresti, ei ole nende funktsiooni täielikult mõista. Tundub, et pärast absorptsiooni need osakesed võivad rakus kinni jääda, häirides selliseid normaalseid funktsioone nagu liikumine, kollageenide tootmine ja rakkude jagunemine.

Kuidas see kullask töötab?

Pärast naha puhastamist kasuta mask ühtlaselt ja laske sellel 25 minutit kuivada. Eemaldage ettevaatlikult ringjoontega.

Koostisosad Royal Gold Mask

Kuld:

Vastuoluliste tõenditega ei ole nahahooldustoodete kullaga seotud võimalikke eeliseid laialdaselt kokku lepitud.

Oliiviõli:

Kuigi antioksüdandid võidelda oksüdatiivse stressiga, et noorendada rakke ja eemaldada toksiine, leiavad oliiviõli leitud fenoolid ka naha elastsust ja takistavad kortsude moodustumist.

Ženšenni juur:

Tuntud oma taastuvate omaduste pärast, stimuleerib ženšenn rakkude taastumist ja parandab elastsust sileda ja noorusliku naha jaoks. Toetades nahka keskkonna saasteainete eemaldamisel, tundub, et ženšenn viib vananemisprotsessi edasi ja võib päikese kiirgusele pakkuda kaitsevõimalusi.

Ginkgo ekstrakt:

Naturaalse päikesekaitsekreemina vähendab ginkgo kahjustusi, mis on põhjustatud päikese käes, vähendades samal ajal põletikku tervislikuma naha jaoks. Paljudes kosmeetikatoodetes on populaarne see ekstrakt, mida tavaliselt kasutatakse vananemise märke vähendamiseks ja tundub naha toonust paranemiseks.

Kaltsium:

Suurendades rakkude regenereerimise ja surnud naharakkude eemaldamise kiirust, soodustab kaltsium nooremat nahka. See võib tugevdada ka naharakke, et tagada tugevus.

Royal Gold Mask Hinnakujundus

Üks tuub on saadaval 58 $, täida lihtsalt veebipõhise tellimuse vorm koos nime ja telefoninumbriga.

Kas peaksite kasutama Royal Gold Mask?

Kuna kulla nanoosakeste eelised on vastuolulised, võivad tarbijad soovida koguda rohkem teavet selle toote kohta, mida saab teha

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga