Uudised

Real Quit – kuidas suitsetamisest suitsetamisest loobuda reaalse programmi jaoks?

Tõeline QUITon toode, mis aitab sul sigarettide suitsetamise soovi peatada, aidates teil saada tervislikumaks ja murda teie kallist ja ohtlikku harjumust.

See komplekt on saadaval mitmes koguses, tagades, et teie ja teie sõbrad saavad kogu kehahoolduse tagasi võtta.

Mis on päris lõpetatud?

Üks suurimaid harjumusi, mida ameeriklased endiselt osalevad, hoolimata sellest, et see on kahetsusväärne kõrvaltoime, on suitsetamine sigarettidega. Need sõltuvust pakkuvad pulgad on mõeldud selleks, et aidata teil stressi vältida, kuid need ohustavad paljusid kopsuga seotud haigusi.
Igal pakendil saate hõlpsalt vaadata hoiatust, mis näitab täpselt, kui ohtlik see on.
Nagu iga sõltuvus, on raske suitsetamisest loobuda, kui olete konksuga liitunud. Seal on plaastrid, igemed ja muud meetodid, mis lubavad aidata, kuid loojad tagaTõeline QUITvõtke ainulaadne lähenemisviis.
RealQUIT-i magnetid on mõeldud selleks, et aidata teil võidelda oma sõltuvusega sigarettide ja nikotiini vastu, aidates teil kasutada bioaktiivseid omadusi, mida te üldiselt mingil mujal ei leia.
Enamik teistest plaanidest põhjustab teie kehakaalu tõusu või tagasi harjumuste juurde, mille olete proovinud meeleheitlikult murda, kuid RealQUIT lihtsalt aitab teil lõpetada soovi täielikult.
Kuigi muudel toodetel on ainult 34% edukus, aitab see võimalus rohkem kui 90% kasutajatelt oma suitsetamisest loobuda.
Suitsetamine on ebatervislik harjumus ja te panite inimesi ohtu just teie ümber. Lõõgastusviis ei peaks ohustama teisi inimesi ja see ei tohiks ohtu seada oma elu.
Vaatamata sellele, et leida muud võimalust oma stressi rahulikuks saamiseks, vabasta ennast oma suitsetavast sõltuvusest RealQUITiga.

Kuidas RealQUIT töötab?

Põhjus, et RealQUIT on tõhus, on tingitud mitmest erinevast põhjustest. See ravimeetod ühendab bioaktiivsete magnetite kasutamine akupressuriga.

Bioaktiivsed magnetid pakuvad dirigendile spetsiaalset plaastrit, mis muudab need tundlikule nahale ohutuks. Magnetid tõmbuvad teineteise suunas, pannes õrnale survele oma kõrva konkreetse punkti.
Acupressure on ravi tüüp, mis paneb teie keha eri punktidesse survet avaldama teatud tüüpi vastuseid.
Acupressure on ravi tüüp, mis paneb teie keha eri punktidesse survet avaldama teatud tüüpi vastuseid.

RealQUITi kasutamine

Sul on vaja asetada kaasatud magnetid õigesse kohta, et aidata blokeerida trigerereid, mis tunnevad sigarettide vajadust. Võtke esimene Real QUIT-magneett, asetades selle sõrme otsaga õrnalt.
Peate kasutama väiksemat magnet kõrva esiküljel, selle ülaosa suunas. Seejärel hoiate seda magnet kõrva, asetades suurema selle tagaküljele.
Soovitud tulemuste saamiseks peaksid need magnetid jääma kõrva juurde umbes kolm kuni neli tundi. Te peaksite püüdma tagada, et see magnetik jääks teie kõrvale, kui olete rahulik, selle asemel, et neid stressi aja jooksul rakendada.
Magnetid jäävad kasutatuks umbes nädala jooksul.
Selle asemel, et teil suitsetamisest loobuda, peate tegema magnetid järgmisel kuuel päeval suitsetama. Seitsmendal päeval on aeg loobuda.
Peate jätkama magnetide kasutamist veel 20-25 päeva jooksul, et oma murtud harjumusi täielikult tahkuda.

Real Quit hinnakujundus

RealQUITiga suitsetamisest loobumise lõpuks sõltub teie hind täielikult sellest, kui palju toodet soovite üheaegselt panustada. RealQUITi ühe kasti puhul on jaemüügihind 52,00 eurot, kuid te saate allahindlust.
Vali:

  • Üks kast 42,00 euroni (allahindlus 10 eurot)
  • Kaks kasti € 64.00 (allahindlus € 40)
  • Kolm kasti 99,00 € (allahindlus 57,00 €)

Kõik ostud on saadaval tasuta saatmisega, seega ei lisata täiendavaid tasusid lisades rohkem kaupu.
Kahjuks on kõigil inimestel suitsetamisest sõltuvusega tegelemine erinev. Kui leiate, et RealQUIT ei aita teil suitsetamisest loobuda, on teil täielik tagasimakse algatamiseks kuni 30 päeva.

Real Quit Contacts

Sellise tundliku tootega tahate veenduda, et tunnete kõike, mida peaksite RealQUITi režiimist teadma. Kui peate oma küsimustele vastama, peate võtma ühendust klienditeeninduse meeskonnaga.
Neid saab jõuda, saates e-kirja [email protected]
Meeskond on teie päringutele vastamiseks kogu nädala jooksul kõigil päevadel.

Real Quit Järeldus

Real QUIT ei ole mõni pettus, mis lubab teil suitsetamisest loobuda, muutes teid halvemaks. Võite lõplikult kaotada ebameeldivate igemete kasutamise, kuid ka te ei pea kannatama, kui püüate tugevdada oma tahtejõudu külmkalkunite režiimiga.
On tõsi, et peate tunnistama, et vajate abi ja Real QUIT-i lahendus võib pakkuda.

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga