Partnerite avaldamine

Vaadake meie täielikku sidusettevõtte avalikustamist hüvitiste ja reklaamipaigutuse eest tulude saamiseks.

Meil on ka teie ajakohastatud 2018. aasta toimetuse, reklaami ja sponsorite poliitika, mida näete.

Loodame, et need vastavad WHO suunistele, soovime, et oleksite hästi teadlikud ja palun võtaksite järgmisel aadressil olevate reklaamide ja toote postituste linkide puhul arvesse järgmist:

Kõik / kõik saidil olevad lingid (meie linkimine on sisemine, et lisada antud tootele / kasu otsinguväärtusse) on sidusreklaamid, mille kaudu võime saada väikest kasumit teatud kaupade müügist (hind jääb teile samaks )

Saidi käitamine on seotud kulude ja majutamisnõuetega, et nende reklaamide ja sidusreklaamide lingid säilitada, et neid kulusid korvata.

Kõigi affiliate linkide toote (me ei paku otseselt tooteid), see on midagi, mida oleme kasutanud või uurinud, ja toetame või soovitame isegi ilma hüvitist.
Leiate, et meie sisu on keskendunud üldisele tervisele ja heaolule, kuid hoia end teravalt silma peal, mis näeb välja, et see võiks parandada või esile tuua parema elukvaliteedi saavutamise lahenduse.

Täieliku läbipaistvuse huvides on meil reklaamid ülaosas, külgribal, sisust ja artiklite alt. Püüame kõige paremini anda igale ja kõigile meie hinnatud virtuaalsetele külastajatele parem vastus kui enne meie külastamist. Kvaliteet on alati olnud meie prioriteet, nii et me tahame optimaalselt optimaalselt reklaami ja tulude mudeli täielikku läbipaistvust.
Palun võtke ühendust ja andke meile teada, kuidas seda parandada. Oleme siin, et aidata teie tervist ja heaolu teenida (ja kaitsta), pakkudes inimestele võimalust jagada kogemusi või esitada küsimusi paljude praktiliste toodete ja elu parandavate lahenduste kohta.