Tervis

NikoStop – stressivastased ja ärritavad tilgad aitab suitsetamisest loobuda?

nikostop

Üksnes möödunud sajandi jooksul on sigarettide tarbimine kasvanud rohkem kui 400%. Meditsiinilised uuringud on näidanud, et tubakatarbimine on üks suurimaid inimesi, kes on peksnud vähki ja muid tõsiseid tervisehäireid.
Lisaks on paljud psühholoogilised uuringud näidanud, et sigarettide suitsetamine algab enamasti enamasti eakate surve tõttu. Ent kui me vanemaks läheme, hakkab keha hakkama tubakale kergelt levima hakkama, muutes seeläbi suitsetamise sõltuvuse.
Loobumiseks on praegu palju tooteid, nagu näiteks plaastrid, õlid, närimiskummid, millest me saame valida. Need esemed aitavad meie kehal saada nikotiini (tubaka toimeaine) madalat taset ja aitavad aeglaselt kõrvaldada meie sõltuvus sigarettidest.

Teave NikoStop kohta

NikoStopSeda on kirjeldatud kui anti-stress-õli lisandit, mis aitab meil suitsetamisest loobuda lihtsalt ja jätkusuutlikult. See saavutab selle tulemuse, aeglaselt kõrvaldades sümptomid, mis põhjustavad sigarettide suitsetamist.
Lisaks sellele,NikoStopsisaldab ka toimeaineid, mis puhastavad mis tahes tõrva ja nikotiini kogunemist, mis võisid koguneda meie kopsudesse ja õhu kaudu. Selle toote teised peamised aspektid on järgmised:

(i) Fookuse parendamine:

Segis on teatud stimulandid, mis aitavad meil keskenduda ja vähendavad meie sõltuvust sigarettidest, kui hakkame kogema kerget stressi või ärevust.

(ii) magamaminekut ja taastumist:

Veel üks meie heaolu üks oluline aspekt, mida NikoStop hoolitseb, on meie “unerežiimid” ja “taastumisastmed”. Kui me oleme puhanud, jääme rahulikuks ja kogu päeva jooksul koos. Selle tulemusena ei ole me sunnitud suitsetama iga kord, kui keeruline stsenaarium esitab iseennast.

(iii) sissetuleku muutus:

Kui see on ette nähtud, täidab see täiendus meie vajadust suitsetada kogu aeg. Samuti tagatakse, et me ei moodusta muid sarnaseid harjumusi, et kompenseerida nikotiini tarbimise puudumist.

Mis on NikoStop sees?

Põhilised koostisosad, mis muudavad selle valemi nii efektiivseks, on järgmised:

(i) vitamiinide kompleks:

Iga toote selle toiduga on kaasas ainulaadne vitamiin B1 + B3 ekstrakt, mis on näidanud, et optimeerib meie närvisüsteemi toimimist. Muud kui see, aitab see parandada aju funktsiooni, et kaotada soov, mis võib sigarettidega kaasa tulla.

(ii) Lillkapsas:

See looduslik taimeekstrakt hoiab ära meie veresoonte lagunemise, nii et me saaksime olla rahulikud ja lõdvestunud.

(iii) B6:

See on alahinnatud vitamiin, mis on näidanud, et see osaleb serotoniini sünteesis. Nagu me kõik teame, nimetatakse serotoniini ka “õnnelikuks hormooniks”, kuna see võimaldab kõrgendatud meeleolusid, mis muudavad meid rahulikuks.

(iv) trüptofaan:

See on asendamatu aminohape, mis aitab meil jääda rõõmsaks ja positiivse meeleseisundisse. Mitte ainult see, et see tõstab ka meie meeleolu, teeb meid rahulikuks ja tõstab meie une kvaliteeti.

(v) Melissa:

Teine alahinnatud ürdi, mis on kliiniliselt näidanud, et kaitsta meie keha stressi, närvilisuse ja depressiooni eest, mis võivad olla põhjustatud nikotiini puudumisest meie kehas.

(vi) lavendel:

Kuigi paljud võivad seostada lavendli lõhnaainetega, on see lill ka tuntud kui võimas adaptogeen. On näidatud, et tal on palju tugevat puhastusvõimet, mis võib aidata kõrvaldada soovimatud toksiinid, mis võivad põhjustada meeleolu kõikumist.

Kust ma saaksin osta NikoStop?

Kõik NikoStop tellimused saab paigutada ametlikule ettevõtte veebisaidile. Üks pudel sisaldab 50 ml lahust ja selle hind on 39 eurot. Maksed saab teha turvaliste vahendite abil nagu PayPal, MasterCard ja Visa.

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga