Tervis

NikoStop Antistress

NikoStop Antistress

NikoStop Antistress

NikoStop Antistress on looduslik koostisosa, mis aitab suitsetamisest loobumisel ületada tekkivat koormat. Selle toote peamine toime on see, et selle kasutamise ajal tarnitakse iga suitsetajat minimaalse nikotiini annusega, mille tagajärjeks ei ole nii palju tundeid võõrutussümptomite tekkeks. Selle tööriista peamine omadus on selles, et see ei sisalda kahjulikke lisaaineid, mis ei vasta tõelise suitsetamise raskusele.

Struktuur

Saponiinid moodustavad loodusliku päritoluga aine, mis aitab suitsetamisest loobuda. Seda ainet avastas meie laboris vene teadlased. Saponiinid on võimelised blokeerima retseptoreid, kes vastutavad lõbu eest, mida suitsetaja võtab sigarettidelt ja sundib keha nikotiini tabamise ajal negatiivselt reageerima. Seega ei ole soov sigaretti suitsetada.

Kasutusjuhend

Kui otsite inimestele, kes on kogenud “NikoStop Antistressi”, peate seda kasutama järgmiselt: tilgad tuleb lahustada vees või puhas vormis kolm korda päevas, 15 või 20 korraga. Meditsiiniline kompleks on mõeldud üheks ravikuuriks. See keskmiselt 14 päeva. Kuid mõned võivad vajada ravimi korduvat manustamist. Kuu hiljem kaob sõltuvus.

Kuidas see töötab?

Enne vabastamist tilgad NikoStop antistressi testiti ekspertidega – 14 päeva pärast suitsetanud inimeste manustamist märkisid järgmised muudatused: parandada hammaste seisundit; suitsetamise vajadus, eriti stressirohke olukordades, oli täielikult kadunud; läbinud suu haavandid; normaliseeritud seedimist; paranenud nahk; kadus isegi kroonilised seedetraktiga seotud haigused; uni muutus rahulikuks.

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga