Uudised

LumiSkinülevaade: kas see on tõesti tõhus?

LumiSkinülevaade: kas see on tõesti tõhus?

LumiSkin Sissejuhatus

LumiSkin on Sederma, üks maailma suurimaid ja kõige enam tunnustatud cosmeceutilist valmistajaid, mis on spetsiaalselt formuleeritud naha valgendamise kasuteguri saavutamiseks ja koosneb peamiselt ühendist Diacetyl Boldine (DAB).

Mida taotleb LumiSkin

apple-ring-diamond-cbd-oil

Vastavalt tootja väidetele võib selle varalise koostisosa infundeerida erinevates nahahooldustoodetes, et pakkuda järgmisi eeliseid:

 • Neeldumishäirete ja kaltsiumi taseme reguleerimine, mis vähendab ka naha pigmenteerimist
 • Kaudselt inhibeerib türosinaasi tootmist, eelkäija, mis aktiveerib melaniini, teie naha loomulikku pigmenti, et muuta teie tumedad laigud kergemaks ja parandada teie naha looduslikku sära
 • Aitab vältida fotokahjustusi, mis on põhjustatud UV-kiirguse ja hüper-pigmentatsiooni aktiivsusest, mida põhjustavad muud tegurid, mis võivad põhjustada naha tumendamist
 • Seda salastatud koostisainet võib lisada erinevatele tootekategooriatele, näiteks allpool loetletud, et parandada nende naha valgendamise nõudeid ja funktsioone:
 • Portselanipunane pulber
 • Päevakreem koos päikesefiltritega
 • Pimedate ringidega
 • Vananemisvastane naha valgendav mask

LumiSkin tootja detailid

Seda varjatud nahahooldustoote koostisosa valmistab ja valmistab Sederma, sama firma Matrixyl-seeria taga multi-peptiidkompleksid, mida on laialdaselt kasutatud vananemisvastastes tootegruppides. Sederma on asutatud 1964. aastal ja hiljem 1997. aastal Croda International Groupi tütarettevõtteks ning on pühendunud biotehnoloogia, peenkeemia ja taimeekstraktsiooni meisterlikkusele tuginevate aktiivainete arendamise ja uuenduslike kontseptsioonide loomisele kosmeetikavahendites. ” Pariisis asuv uurimis-, arendus- ja tootmisettevõte on juhtiv arendaja mitmesugustes kõrgetasemelistes koostisainetes, mida tavaliselt kasutatakse mitmesugustes juuksehooldus- ja nahahooldustoodetes.

LumiSkin töötamine

See toode mõjutab kaudselt melaniini tootmist, inhibeerides türosinaasi teke ja tootmist, samal ajal reguleerides ka neerupealiste funktsioone ja kaltsiumi tasemeid.

LumiSkin Koostisosad

LumiSkini peamine koostisosa on ditsetüülboldiin (DAB). See heledab tumedaid laike ja heledab teie üldist nahatooni, inhibeerides kaudselt türosinaasi aktiivsust. See on melaniini eelkäija, mis aktiveerides toodab rohkem naha pigmenti. DAB vähendab ka kaltsiumi taset ja mõjutab neerupealiste funktsioone, et edendada kergemat ja heledamat nahatooni.

LumiSkinPusi

 • LumiSkin on välja töötanud üks maailma suurimatest ja hästi tuntud kosmeetikatoodete koostisosade laboritest Sederma.
 • Uurija märkis, et LumiSkin-i potentsiaaliga läbi viidud sõltumatu uuringu põhjal on DAB põhjustanud 25-protsendilist paranemist pimedas laigus pärast seda ainulaadset koostisosa jätkuvat kasutamist ainult 2 kuud.

LumiSkin miinuseid

 • Koostisaine võib olla vajalik täiendavate sõltumatute efektiivsusuuringute läbiviimiseks.
 • Tootja ei anna üksikasjalikku teavet LumiSkini laialdase kättesaadavuse kohta, ehkki üksikasjalikud dokumendid on saadaval soovi korral.

LumiSkin kõrvaltoimed

Ebaseaduslike soovituste alusel ei tohi LumiSkin võtta järgmistel asjaoludel, et vältida negatiivseid kõrvaltoimeid:

 • Kasutaja alla 18-aastane, rase või imetav
 • Võtta ravimeid või täiendusi, mis võivad muu hulgas sisaldada sidrunhapet, kaltsiumkarbonaati ja alumiiniumhüdroksiidi
 • Kasutajal on avatud haavad

Juhised

LumiSkin tuleb infundeerida kosmeetikatoodetes ja isikuhooldustoodetes, mis on mõeldud naha valgendamiseks.

Lõplik kohtuotsus

LumiSkin põhineb intensiivsel uurimis- ja arendustegevuses, kuid teie naha valgendavatele toodetele lisanduvad ka teised tegurid, mis mõjutavad selle potentsiaali. Teie poolt on kõige parem saada see koostisosa kommertstoodetest, mitte puhtal kujul.

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga