GenBrain - hind, kust osta, originaal
Tervis

GenBrain – hind, kust osta, originaal

Mis on Genbrain?

Üleskutse ise number üks kognitiivsed parandamiseks täiendada, Genbrain eesmärk on aidata teil täita erakordselt hästi, kui seda vajate kõige rohkem. Veebisait on loetletud, et see võib anda tõuke luure ja tootlikkuse, samuti suurendada tähelepanu ja mälu kasutades, mida ta kirjeldab kui 100 protsenti kõik loomulik koostisosa.

Väide, et on müüdud üle 14 miljoni pudelid, tootja märgib, et Genbrain suurendab töökiirust ja aju funktsioon kasutamata ühtegi GMOde gluteeni või kofeiini. Mainitakse ka, et valem tootes kasutatud on äärmiselt ohutu ja kaitsva aju.

Genbrain on kirjeldatud kui väga kontsentreeritud nootroopilised valemiga veebilehel, kus väidab, et ta võib tegelikult “Tugevaima” neurotransmitterite oma aju. Olgem lühidalt võtta pilk nootroopilised täiendused on ja kuidas nad töötavad üldiselt piires meeles, et pakkuda sarnast kasu ülal kirjeldatud.

Mõistmise nootroopilised Toidulisandid

nootroopilised toidulisandeid nagu Genbrain on olnud turul juba aastaid, ja kuigi seal on palju erinevaid liiki jooksul üldise kategooria mõiste tõesti kehtib kõikide preparaadi, mis väidab, et parandada kognitiivset funktsiooni mingil moel. Kuidas nad sellega hakkama? Et sellele küsimusele vastata, peame vaatama sissepoole oma mõtetes.

kõik kaasaegse teaduse edusammud viimastel aastatel inimese aju on ikka üks keeruline ja salapärane imet loodusele. Tegelikult me ​​ei tea ainult kriimustusi pinnale, mis tegelikult toimub igapäevaselt sind, kes sa oled.

Me teame, et seal on nii palju kui 100 miljardit närvirakkude jooksul meeles, mida me nimetame neuroneid. Me teame ka, et need rakud on imeline võime üksteisega suhelda. Teha neid kasutades elektrokeemiliste signaalide me nimetame neurotransmitterite.

Kuigi “kuidas” kipub erineda brändi brändi, nootroopikumid üldiselt nõude muuta või tõsta, kuidas neid signaale käituda. Ehk kõige otsesem tee mõista, kuidas Genbrain võivad mõjutada meelt oleks võtta lähemalt oma koostisosade millised nad on näidanud, et teha, kui tarbitakse suu kaudu. Järgmises osas me just seda.

Genbrain Koostis & amp; Potentsiaalseid kõrvaltoimeid

toodet veebilehel, oleme näidanud, et see sisaldab nelja peamist koostisosa: bacopa monnieri, looduslik vinpotsetiin, hõlmikpuu biloba ja L-karnitiini . Püüdsime jõuda klienditeeninduse kinnitada, et see oli täielik loetelu, kuid rääkides kolme erineva ained, öeldi meile, et see oli täielik valem, öeldi meile, et see ei olnud ja siis juhatas meid veebilehel teist toodet. Kolmas ütles, et meil oli vaja veel kontot omada küsimustele vastata.

Lõppkokkuvõttes me ei varustatud lõplikku vastust olnud ega agentide võimalik anda meile mingit aimu kontsentratsioon koguses neid koostisosi. Ilma nende oluline infoväljad, ei saa me täielikult ja täpselt hinnata Genbrain tõhusust, samuti ei saa me arvestada kõigi võimalike kõrvaltoimete, mis võivad tulema, kui seda kasutada.

Põhineb mida autoriteetsed allikad nagu WebMD, Examine.com ja Mayo kliiniku on öelda neid nelja ainet, aga kolm neist ei näidata mõningaid tõendeid, et toetada vaimset funktsiooni:

  • Bacopa monnieri: Mõned uuringud on näidanud, et võttes 300 mg bacopa ekstrakti päevas võib olla mingil määral mõju mälu ja mõtlemise kiirus tervetel vanematel täiskasvanutel.
  • Ginkgo biloba: Ginkgo On näidatud, et oleks võimalik kergelt parandada mälu, kiirus mõtlemine ja tähelepanu tervetel täiskasvanutel võetuna annused 120-240 mg päevas.
  • L-karnitiin: Seda ainet on näidatud, et potentsiaalselt parandada mäluprobleemide eakatel inimestel võetuna annused 1500-2000 mg päevas.

Kuigi mõned andmepunkte vinpotsetiin on potentsiaalselt kasulik mälu samuti, WebMD loetleb et praegu puuduvad piisavad tõendid nõude. See on optimistlik, et kõik need neli koostisosa on seotud mälu kasu, kuid lisaks neile, ükski eespool loetletud allikatest mis tahes ühendust tõuke üldine luure- või tootlikkust.

Reklaam

Lisaks teadmata, kuidas doseerimiskogustega kasutatakse Genbrain joonel ülaltoodud tulemused, ei saa me öelda, et teil tekib mõni sama mõju, kasutades toodet ise. Seoses kõrvalnähtusid õnneks midagi tõsist oli näidatud mistahes eespool allikatest, kui mitmed väiksemad kõrvaltoimed olid, sealhulgas:

  • Bacopa: suurenenud roojamist, kõhukrambid, iiveldus, suukuivus, väsimus.
  • Ginkgo: maoärritust, peavalu, peapööritus, kõhukinnisus, jõulise südametöö ja allergilise nahareaktsiooni s.
  • L-karnitiin: maoärritust, iiveldus, oksendamine, rahutus. See võib põhjustada “kahtlane” lõhn uriini, hingeõhu ja higi.
  • vinpotsetiin: kõhuvalu, iiveldus, unehäired, peavalu, pearinglus, närvilisus ja punetus nägu.

Ei läve annused teatas WebMD või Examine.com, millal need mõjud muutuvad suurema tõenäosusega, kuid nähes, kui meil ei ole valem kontsentratsioon summad sõltumata, võiksite kontrollida oma arstiga enne selle (või mis tahes ) täiendada esmakordselt.

Genbrain Hinnakujundus ja amp; Tagasi Policy

Nagu käesoleva kirjalikult, Genbrain oli saadaval ainult läbi tootja online. Seda müüakse kolm peamist pakette:

  • Single pudel: $ 49,99 + $ 9,95 laevandus tasu ja amp; $ 10 mail-in hinnaalandus
  • Kolm pudelit: $ 129.00 + tasuta saatmine ja amp; $ 30 mail-in hinnaalandus
  • Viis pudelid: $ 198.00 + tasuta saatmine $ 50 mail-in hinnaalandus

Sõltumata sellest, millist paketti valida, võite ka saada 15 $ poe krediiti ostu. Terminid ka panema, et iga tellimuse kaasas 60-päevase raha tagasi garantii, millest on maha arvatud laevandus ja käitlemise tasu. Sul on vaja ka maksta täiendavat tasu saada toote tootjale tagasi. Algatada tagasi, peate jõuda klienditeeninduse …

Ostmine nootroopse täienduse Sarnaselt Genbrain

Nagu me varem mainitud, on mitmesuguseid nootroopilised toidulisandeid veebis kättesaadavad juba täna. Siin Highya oleme teatatud sadu neid aastate jooksul, ja selle tulemusena me arvame me oleme pani kinni tahke määramise protsessi, millised on väärt oma aega ja millised mitte. Niisiis, kui otsite tõhus nootroopilised toote, järgige neid lihtsaid samme:

1. Otsusta, mida sa tõesti vaja.

Kui sa oled nagu paljud teised, siis võib otsides nootroopse täiendada, sest sa tunned, et sa ei suuda kõike teha päevasel ajal, et teil on vaja. Meie üha kirglik elu, see võib olla liiga lihtne tundub, et see viis, ja see teeb tooted, mis annavad lubadusi Ülelaadimis- oma vaimseid võimeid väga põnev tõesti.

Kuigi need tooted võivad aidata teatud juhtudel on mitmeid asju, mida saate proovida enne pöörduvad välise tooteid samuti.

2. Kriitiliselt mõtlema toote Core Nõuded.

Sageli leiame toode, mis tundub huvitav ja kohe saada elevil oma potentsiaali ilma sammu tagasi ja ratsionaalselt lahtipakkimine oma väiteid. Kui koostisosa teave, olla kindel, et kontrollida autoriteetsed allikad nagu WebMD ja Examine.com näha, mida nad on öelda ainete kasutamise.

Kui nõuded on liiga hea, et olla tõsi, ja ei koostisosa teavet loetletud iganes, olge ettevaatlik; selliseid tooteid ei saa hinnata FDA poolt nende tõhusust enne turule sisenemist.

3. Teada kõiki üksikasju Enne sisestamine oma krediitkaardi andmed.

Põhineb meie varasemaid kogemusi, oleme leidnud, et paljude toodete sarnane Genbrain funktsioon autoship programmid, mida saab lõpuks maksab teile suuri rahasummasid, kui sa ei ole ettevaatlik. Paljud meie lugejad on rääkinud ka teada segane või piiravaid tagastamise poliitika, et olla kindel, et teil on kõik need andmed maha enne kui ta usaldas konkreetse brändi oma raskelt teenitud raha.

Loosung: Kas Genbrain Tõhus?

Põhineb kõike, mis me oleme õppinud Genbrain, saate tõeliselt oodata tal saavutada tootlikkuse tõstmise, mälu, tähelepanu ja jälitusteabe üldine?

Nagu me õppinud eespool nelja kinnitas koostisosade jooksul toote valemiga teha näitavad mõned link parandada töömälu vanematel täiskasvanutel, kuigi ei kontsentratsioon summad on ette ega olnud meil võimalik kinnitada, et need olid ainsad koostisained kasutusega valemis. Samuti ei olnud seotud suurenenud luure- või tootlikkuse üldiselt.

ei näi olevat mingit tasuta prooviperiood või autoship programmide koht Genbrain, mis on väga reaalne pluss, kuid tarbijad ise, me tahaks ikkagi kõhklevad teha ostu eelnevalt teada rohkem koostisosi , samuti kui palju iga sisaldub. Leiame, et parem esimene samm võiks olla rääkida oma arstiga otse oma küsimusi. Nad tõenäoliselt võimalik soovitada lahendust, mis töötab teie jaoks hästi pikas ru

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...