Electricity Saving Box - hind, kust osta, originaal
Uudised

Electricity Saving Box – hind, kust osta, originaal

Mitte väga ammu siseturul on imeline energiasäästu seadme Elektri säästmine Box, mis vastavalt leiutajad, võimaldab säästa kuni 30% elektrienergiat iga kuu. Lahutus või tõde? Kuidas see töötab? Kuidas kasutada seda korralikult? Kõigest sellest tuleb juttu järgmises.

Erihind !!!. Kliki ja vaata !!!

Esiteks, ma tahan öelda, et energiasäästliku seadmega Elektri säästmine Box ei ole üksi. Umbes samal ajal oli ka oma kolleegidega Smartbox, Pover Saver, Majandus- ja paljud teised. Nagu tõendab vastuseid Tootjate need vahendid on teenitud piisavalt ainult jääda neid pesa. See lihtsus kasutamine on murettekitav ning soovitab lahutuse. Maksumus seadme Elektri säästmine Box on ligikaudu 1600 … ja see on mõeldud maksimaalne võrgu koormus on 15 kW, mida lubab seda kohaldada keskmine suurus koju.

Esimese kohtumine energiasäästliku seadmega Elektri säästmine Box tekitab segadust: on see lõpuks loodud seade, mis on tegelikult võimelised säästa elektrit? Aga me leidsime väike seade teisendada reaktiivenergia aktiivne, teha liigpingekaitsemeet-, välk, filtreerida kõik segadusega? Kui see on tõesti nii, siis miks on seda tehnoloogiat ei kasutata elektritööstusele? Kas see ei peaks siis olema liiga odav, sest kondensaator seadme, stabilisaatorid ja muud sarnased seadmed täna on sunnitud maksma 6-7 korda rohkem.

Mis sees Electricity Saving Box?

Seade Elektri säästmine Box enamasti näitab pilte välimus telefon, kuid mis on selle sees? See on väga lihtne – selle asemel, et suur hulk osad märgitud diagramm, sees on minimaalne arv elemente, mis viitab samuti petta. Niisiis, Electricity Saving Box on kasti sarnane laadija kaamera. On kaane on kaks väikest pirnid. Siseruumis näete dioodsillaga, toiteallikas, millest ta toitub pirn ja kondensaator. Kas see on kõik? Kuidas saab seadme komponentide maksumust, millest maksimaalselt 100 … säästa elektrienergiat? Tõhusust instrumendi lihtsalt ei saa olla tõsi.

Kuidas on “kokkuhoid”?

Vaatamata ilmsele pettuse, kaaluma, kuidas kõik sama tööd Elektri säästmine Box vastavalt tootjad. On teada, et energia on aktiivne ja reaktiivne. Et juhtida seadmeid töökohal, majas või korteris on kasutatud ainult aktiivse võimsus. Reaktiivenergia ainult teeb täiendava koormuse võrgus. Selleks, et vältida liigset saadetised tööstuskeskkonnas kasutatakse sageli seadmeid nagu RPC (reaktiivenergia compensator). Seal on sellised seadmed ja kodumasinate seadmeid, nagu arvuti, kuid kõige sagedamini nende kasutamise kodus on kasutu.

Vastavalt arvamused tootjad, Electricity Saving Box eesmärk on muuta reaktiivenergia aktiivseteks. Aga ekspertide sõnul täna ei ole isegi teoreetiline tõendeid, kuidas saate teha sellise ime masinatega. Kõik katsed, et kontrollida tootjad täpsemat teavet seadme Elektri säästmine Box ja muud sellised pidevalt lõpeb läbikukkumisega, mis näitab, et nad on usinalt üritab varjata tema petta.

Kokkuvõttes elektrisäästufond Kasti

Vaatamata arvamused paljude ekspertide lahutuse suur hulk elanikkonnast endiselt ostab imelise jumalagajätt Elektri säästmine Box, ja teised, nagu seda lootuses päästa. Noh, kui saate loobuda seade aeg-ajalt on selline atraktiivseid allahindlusi, ja selle hind võib olla “beat” vaid paar kuud? Tegelikult seade on täiesti kasutu, nii tööstuses kui ka kodus. Ja kõik viited sellele, et sertifitseeritud toode, mille eesmärk on teadmatusest enamus sertifitseerimise korra. Sertifikaat antakse turvalisuse parameetreid ja tarbija omadused, samas ei peeta täielikult.

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...