Potentsiaal

DR Extenda

DR Extenda

DR Extenda on spetsiaalne täiendus, mis on mõeldud neile, kes soovivad parandada keha toonust ja muuta intiimse elu mitmekesisemaks. Kompositsioon sisaldab suurt hulka aktiivseid koostisosi, mis positiivselt mõjutab kehas seisundit.
Näidustused ja vastunäidustused
Näidud sisaldavad järgmist:
erektsioonihäire tunnused;
hüpolipideemia;
väsimus;
libiido kaotus;
pidev unisus;
füüsiline väsimus;
stress;
seksuaalne aktiivsus kaotab huvi.
Peamine vastunäidustus on allergia mis tahes toote koostisosadele. Ravimi kasutamine ei tohiks olla naistel, kellel on rasedusaeg või lapse rinnapiima toitmine.

Struktuur

Toimeainete lisanditeks DR Extenda on järgmised: Damiana herb leheekstrakti. Tegutseb aprodisiaca ja regeneraatorina. Kiirendab tervise taastamist. Urineerimisega seotud probleemide vältimine; väljavõte BOCKSHORNKLEE. Vastutab testosterooni vabanemise intensiivsuse suurendamise eest. Takistab tõhususe probleeme; ekstrakti POMEGRANATE. Parandab seemnerakkude kvaliteeti. Prostata siirdumine aitab suurendada libiido. Täienduse kasutamine pärast eelnevat konsulteerimist raviarstiga.

Kasutusjuhend

Soovitud tulemuse saavutamiseks on soovitatav võtta üks tablett 20-30 minutit enne hommikusööki ja üks tablett enne lõunat. On vaja juua rohkelt vett. Poolväärtus Kolmefaasilise efekti näol on võimalik välja tõrjuda impotentsuse probleeme. Ravimit on lihtne manustada, mille kaudu laiendatakse seksuaalvahekordi intensiivsust üldiselt. Garanteeritud kiire ja efektiivne saavutamine erektsiooni, suurendades seeläbi sperma arvu ja kvaliteeti üldiselt. Stimuleerimise vastus suurendab selle kvaliteeti. See tagab keha nõuetekohase toimimise. Immuunsüsteemi tugevdamine aitab kaasa heaolu normaliseerimisele ja vähendab higi tootmist. Pärast vahekorda muutub keha palju kiiremaks.

Kuidas see töötab?

Algfaasis keha aktiivselt niisutatakse, eelnevalt ettevalmistatud tööfaasiks. Ajalises verevoolu faasis veresoonte laiendamine alakehasse, mis parandab verevoolu veresoontest otse peenise erektsiooni kudedesse. Selle tagajärjel jõuab peenise sisenemine intensiivse tsirkulatsiooni, normaalse käigupööre. Seega suureneb erektsiooni kestus oluliselt. Stabiilsusfaasis, mis kestab kaks nädalat, muutub keha seisund stabiliseeruma. Selle faasi käigus taastab täielikult keha täielikult normaalne püstitus. See mõju püsib pikka aega.

Arvamused

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga