Tervis

Asonor Spray – närbumisvastane lahus ninatilöögi ravi?

Asonor Spray

Närimine on äärmiselt tavaline seisund, mida koges üle 90 miljoni täiskasvanu USAs.
Nendest 90 miljonist üksikisikust, kellel on rohkem kui 37 miljonit inimest, kellel on korrapäraselt pidevalt norskamine, tingimusel, et kuigi see võib tunduda ohutu, võib see põhjustada hulga meditsiinilisi seisundeid, mis raskendavad une kaotust.
Närbumist iseloomustab vibreeriv heli, mis tekib siis, kui kõri ja söögitoru lihased lõõgastuvad une ajal, tekitades tuttava “tormise” heli.
Närbumist võib põhjustada ajutine blokeeritud nina või külmetus või gripp, kuid inimestel, kes kogevad sageli kangeid norskmist silma, võib see tingimus olla tõsine terviseseisund, mida nimetatakse obstruktiivseks uneapnoeaks.
Uneapnoe tekib siis, kui disperiivsed kõri lihased, mis põhjustavad piiksu, lõdvestuvad täielikult une ajal ja takistavad hingamisteid, piiravad hingamisteede funktsiooni ja põhjustavad hingamise kaotamist.
Paljud üksikisikud, kellel on uneapnoe, hakkavad arenema tõsiste südame-veresoonkonna haiguste tekkeks ja kannatavad südameinfarktiga palju rohkem kui inimestel,
Krooniline norskimine ja uneapnoe võivad isegi nõuda CPAP-i kasutamist või pidevat positiivset hingamisteede rõhu seadet. CPAP-masinad nõuavad, et kasutajad võtaksid magamise ajal maski ja maksaksid tuhandeid dollareid lisaks magamistoas asuvale ruumile minekule ja une keerukusele.
Närimine ja uneapnoe vältimine on parim viis vältida selle esinemist.
Tänapäeval on turul palju turbavõimalusi, mis on saadaval turvavöödelt, mis lukustavad lõualuu toidulisanditesse, kuid üks uusimaid lahendusi on ka üks tõhusamaid.
Asonor Anti Snoring Solutionon uudne uus ninasprei, mis puhastab ninakanalistidest ja kurku takistavat takistust, takistades seda enne selle toimumist.
Selles artiklis me vaatameAsonor Anti Snoring Solutionja uurige, kuidas see toimib, ja uurige mõningaid kliinilisi tõendeid, mis seda toetavad, et aidata teil otsustada, kas see on teie vajadustele vastav korrektuur.

Mis on Asonor Spray?

Asonor on uudne uudne närvilisus, mis erineb kõigist teistest turul olevatest toodetest.
Taanis loodud uus revolutsiooniline uimastite kõrvaldamise meetod kasutab kliiniliselt tõestatud põhimõtteid, mis on teaduslikes meditsiinilistes uuringutes tõestatud, et oluliselt vähendada peksmise arvu ja takistada selle põhjustatavat takistust, aidates inimestel, kellel on norskamine, ja nende partnerid, saada hea öö magada.
Asonori lahus koosneb lihtsast ja hõlpsasti kasutatavast ninaspreisist, mis puhastab hingamisteed ja hoiab neid tugevaid magamiskulusid, hoides ära kokkuvõtva lihase nähtuse, mis aitab kaasa norskimisele ja uneapnoe.
Asonor on TannerMedico, üks maailma juhtivaid üle-lõbusa une tervise ja norskamise lahenduste pakkujaid.
Skandinaavias asuv TannerMedico järgib toodete tootmisel rangeid Euroopa kvaliteedikontrolli standardeid.
Kogu Asonori küpsetuslahenduste hulk on loodud CGMP tootmistehnikate abil Taanis, Hispaanias ja Saksamaal, tagades tõhususe ja puhtuse kõrge taseme.
Asonor sobib inimestele, kellel esinevad kõik närbumistugevused – alates kergest, vahelduvast norskamisest kuni raske kroonilise närbseisuni, nii et Asonor lahus suudab kiiresti ja tõhusalt kõrvaldada peksmise peapõhjuse ning hoida hingamisteedes vaba ja puhtaks magada.
Asonor lahendus pakub inimestele, kellel on norskamine, kasutades väga efektiivset alternatiivi sellistele ravimeetoditele nagu laserravi, mis võib olla väga kulukas ja annab ainult lühiajalisi tulemusi.
Üks peamisi erinevusi Asonor’i ja teiste ninapihustusega ninasprei turul on see, et Asonor säilitab täiesti läbipaistva tootevalemi poliitika.
Selle asemel, et oma komponente oma patenteeritud valemite taga tuua, mis muudab võimatuks kindlaks teha, kas toode põhjustab negatiivseid kõrvaltoimeid, pakuvad Asonor oma lahenduse täielikku koostisainete loendit nii toote kui ka ettevõtte veebisaidil.

Kuidas Asonor Spray töötab?

Asonor töötab läbi nasaalse laienemise põhimõtte. Asonori valem sisaldab mitmeid koostisosi, mis on kliiniliselt tõestatud, et oluliselt leevendada norskmise sümptomeid ja edendada magamise ajal tervislikumaid ja regulaarseid piiramatuid hingamisviise.
Asonorvalemi peamine koostisosa on naatriumkloriid. Naatriumkloriidi kasutamine kirvutamise raviks toetab suures koguses kliinilisi tõendeid.
Londonis St George’i haigla meditsiinikoolis läbi viidud kliiniline uuring kasutas naatriumkloriidi lahust, et määrata ühendi mõju peksmisele, ning leidis, et see võib oluliselt vähendada toru mürataset ja minimeerida õhuvoolu takistust [1].
Asonor sisaldab ka polüsorbaati 80, mis on tavaliselt nasaalsete aerosoolide kasutamisel kasutatav mitteioonsed pindaktiivsed ained, kuna see toimib nina kaudu kortikosteroidina [2].
Ninaalsete kortikosteroidide paikne kasutamine on kindlalt tõestatud mitmesugustes kliinilistes uuringutes, mis võimaldavad tõhusalt ravida peksmise põhjuseid.
2004. Aastal Tessaeli meditsiinikooli ülikoolis läbi viidud kliinilised uuringud näitasid, et nina kortikosteroidide manustamine suudab oluliselt parandada hingamist unehäiretega inimestel [3]
Iirimaa St Vincenti ülikooli haigla hingamisteede häirete üksuse poolt läbi viidud kliinilised uuringud näitasid, et närvisüsteemi kortikosteroidide manustamine võib minestada obstruktiivse uneapnoe ja parandada õhuvoolu une ajal, tõhusalt peatades neelamisprotsessi [4].
Lõpuks, Asonor’i lahuses pakutav intranasaalne pihustamise meetod on tõestatud kliinilistes uuringutes, mis toimivad kui üks kõige tõhusamaid raviviise. Florida ülikooli korraldatud teaduslikest uuringutest leiti, et ninakõrvalõhna manustamine vähendab oluliselt peksmise sagedust isegi rasketes pealetükkides [5].

Asonor Spray Lahendus kokkuvõtte ülevaade

Asonor lahendi toetavad suured kaalukad kliinilised tõendid, mis tõestavad selle tõhusust.
Kuid Asonor lahenduse kõige olulisem omadus on selle hind võrreldes väga kallite ravivõtetega.
Asonor on saadaval ainult $ 31.00 USD kohta ühe pudeli kohta, pakkudes suuremaid tellimusi, mis muudavad selle üheks kulutõhusamaks lahenduseks turul.
Kui otsite turul kõige efektiivsemat näärmetevastast lahendust, on Asonor parim valik.

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga