Uudised

Alkozeron siinErihind !!!. Kliki ja vaata !!!

Ajal 2019 ettevõtte kasum 3845000. Peadirektori Limited Liability Company “Agromaks” Gorbatov Sergei. Põhitegevuseks on hulgimüügi Põllu- ja metsatöömasinate, nende seadmed ja tarvikud, ka traktorid. Fosfor – stimuleerib taimede kasvu, suurendab tootlikkust põllumajandus- ja aiasaaduste kasvatamiseks, proteiinisisaldus seemned. Alkozeron on väga tõhus vahend, mille õnnestub kiirendada kasvu kultuurid.


põhitegevust “Muu hulgi” Täiendavate tegevusalade 21 tk. Osaühisusega “Alkozeron” on volitatud kapitali summas RUB.


Alkozeron

Maa meil väga halb kivine ja saak oli alati tagasihoidlik. Aga just viimase aasta jooksul, kui me seda proovinud väetist. Organisatsioon Ltd “Alkozeron” salvestatud 21. juuli 2005 ja asub aadressil Moskva tänaval Magistralnaya 3-I,

D.


põhiülesandeks maaharimine – mehaaniline töötlus valmistada soodsad tingimused istutamine ja tagada edukas idanemist. Lõppeesmärk – kõrge saagikus. Rakendamise tulemus mullaharimise – kõrvaldamist umbrohtude ja mitmesuguste kahjurite säilitamine ja niiskuse kogunemist mullas

.

Kõik ostjad olid rahul, kuidas saadud soodustust ja kvaliteedi ostetud sõidukeid. Minu naaber nägi mind väetist maad harida ja küsis lahutuse või mitte, kõik, mis on kirjutatud selle kohta?


See uuenduslik siseturismi arendamine agronoomid võimalik saavutada saagikamaks ilma keemiliste väetiste. Vahendeid kasutatakse aktiivselt söödaks, samuti kasutatakse leotamiseks seemned. See bio-väetis sobib pihustamise ja kasta, väetada, maasikad hakkas vilja kandma.


Erihind !!!. Kliki ja vaata !!!

On suur nõudlus seas suured põllumajandusettevõtted, ettevõtted ja holdingov.Udobrenie suurepärane! Kõik, mis fotod on kasvanud kasutades sama. Polnud kunagi osutus selle saavutamiseks saagisega.


Ettevõte kaart on saadaval registri litsentsitud organisatsiooni tegevusega. Tabelis põhineb andmete registrist.


  • Aga eelmisel aastal, mil püüdsime seda väetisena.
  • On suur nõudlus seas suured põllumajandusettevõtted, ettevõtted ja holdingov.Udobrenie suurepärane!
  • Maa meil väga halb kivine ja saak oli alati tagasihoidlik.
  • Enne seda kunagi osutus saavutamiseks saagis.
  • Kõik fotod kasvanud selle kasutamisega.

Asutajad LLC “Alkozeron”

Harvester ACROS 580, 305 MITMEKÜLGSED traktori ja haagise pritsi MITMEKÜLGSED 305 PS-850 oli kesksel kohal ekspositsioonis “BelgorodAgro 2014”. Kell putka “Agromaks” juhid põllumajandusettevõtted Belgorod piirkonnas sai teavet mitte üksnes esitatud põllumajandustehnika, vaid ka terve rea tehnoloogia ROSTSELMASH. Traditsiooniliselt on kogutud maailma juhtivaid tootjaid Põllumajandusmasinate ja -seadmete, mis on esitatud meie põllumajandustootjate ja naaberregioonid oma täiustatud arendamist. Niisiis, lihtsalt ROSTSELMASH koos oma ametliku edasimüüja Belgorod piirkonnas LLC “Agromaks” esitatakse korraga kolm kaasaegset agrotehnika mudeli järgi.


Arvustused Company Agromaks

Pole ime priobrela.Rol keemia tootlikkuse tõstmiseks põllumajandustoodete kulturAgromaks – bio-väetis, mis on patenteeritud, on sertifitseeritud, testitud ja katsetatud korduvalt. Kasutatakse mitte ainult isikliku talusid.


Ma tahan öelda, et see on tõesti hea, ei too kahju tervisele. Ma kasutan aktivaator rohkem kui üks, ja kogu aeg mul suur saagikus ja ei putuka ei ole kahjulik. Ma kindlasti soovitame kasutada väetisena ja oma kultuuri on hästi kaitstud külma ja kahjurite eest. väetisest suur hulk mikroelemente, osta osta Ufa agromaks väetis, väetis master. Ettevõte “Listerra” pakub vedeliku keeruline väetist mikroelementidega sisse kelaatvormis oma toodangust foliaaraplikatsioon kultuurid.


riske ja usaldusväärsust firma

organisatsioonid määratud INN, OGRN, Okpo. Nagu

te teate, see kehtib Kombineeri ja söödavarumismasinad line ROSTSELMASH. Tingimustel programmi tootja annab põllumajandustootjatele soodustus 15% toodetud seadmete ja valitsus toetused allahindlust. Kahe aasta jooksul oma tegevuse programm on saavutanud suure populaarsuse põllumajandustootjate Belgorod. Ainult 2014. aastal, siis on müünud ​​30 ühikut vilja ja söödavarumistehnika põllumajandustootjate jaoks, suurtalunikke osaluse kohta Belgorod piirkonnas.

biofertilizers vozrozhdenieOtzyvy umbes väetis Agromaks koosnevad ainult positiivne. Tooted on valmistatud kujul mugav kotikest ja kontakti pinnasega on pidevalt aktiivne. Kõik see kinnitab ostjad, kes on väga rahul tulemustega kohaldamise unikaalne bioudobreniya.Stalo huvitavaks vahendiks mõju minu aias. Tõepoolest kasvu tomatid ja kartulid suurenenud. Bio-väetist PavlodarStalo huvitavaks vahendiks mõju minu aias.Erihind !!!. Kliki ja vaata !!!

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga