Uudised

Agromax toote ülevaade
väärtus hinnangu teabe läbipaistvus on analüütiline näitaja arvutatakse lähtudes avaliku teabe tegevuse juriidilised isikud. Põhitegevuseks on “jaemüük Mootorsõidukite varuosade ja tarvikud”, salvestatud 14 lisategevused. Organisatsioon Osaühisusega “Cruise AUTO” määratud INN, OGRN, Okpo. Telefon, e-posti aadress ja muud kontaktandmed “Povolzhskaia Oil Company” Unified puudub ja saab lisada organisatsiooni esindaja.


See on sada protsenti tulemusena väetist. Tulemus visati hea rahasumma tuul, zavivshie võrsed ja palju negatiivseid emotsioone. juhid ja spetsialistid ettevõtete agro-tööstusliku kompleksi riigi – põllumajandusettevõtete talupoeg talud, töötlemise taimed, teravilja ettevõtted ja teised. Kauplus pakub sõbralikku müüjad ja mõistliku hinnaga.


kaasomandit hoolduseid taimekaitse ja foliaaraplikatsioon vähendab

oluliselt kulusid. Vedelik kontsentreeritud väetise boori sisaldavad 11% (150 g / l). Sisaldab olulisi mikroelemente, mis vallandavad ensüüme embrüos Seemne edendada varem tekkimist seemikud ja suurendada külm. Osa happe arhidonovaya kontrollide taimedes süsteemne resistentsuse abiootiliste ja biootiliste hävitavad tegurid või haigusi, produtseerides phytoalexins.


“Agromax” – esimene AGROCENTER keerukaid teenuseid ja tooteid, pakkuda põllumajandustootjatele täielikult teenust parimad võimalikud tingimused. Me kasutame küpsiseid pakkuda teile rohkem võimalusi kui saidi kasutamisel. Jätkates sirvida seda kohapeal või sõnumi sulgemiseks, te nõustute, et kasutada küpsise. Agromaks Kaliy450 – väga kontsentreeritud väetise viljastava, võimaldades tagada täielikult taimede kaalium abil foliaaraplikatsioon. Veeslahustuv kaaliumoksiid kaudu membraani pronikatel hõlbustada täielikust imendumisest element, suurendavad liikuvust liikme lähemal taimekudedes.


Komponendid lahustus kiiresti segades seda põhjalikult töölahusega. Kolmandaks ravipäeva pärast õitsemist, et parandada pakkumise lehed ja parem võsude kasv.


põhitegevust “naftatootmislitsents”, teatasid 6 täiendavaid tegevusi. Organisatsioon Osaühisusega “Povolzhskaia naftakompanii” määratud INN, OGRN, Okpo.


Ettevõte kaardi saate vaadata täieliku ülevaate organisatsiooni. Detailid on saadaval Unified riiklik register juriidilised isikud kujul elektrooniline dokument. Lae printida või väljavõtet registrist siiani ajal taotluse või kuupäeval viibimise varem. Kalender võib soovitada, mil avalduses kui andmed on muutunud.


Agromax

Logi sisse

kodulehel

See sisaldab boori kelaati ja membraani pronikatel kompositsioonis, andes seeläbi täielikku ärakasutamist boor taimele ja suurendab liikuvust elemendi sees taimekudedes. Boori resistentsust andvat kasvu baas ilmastikutingimustes, rikkumist takistava kasvu protsessid ja tasakaalu hoidmise taimes phytohormones.


  • Kõik ostjad olid rahul, kuidas saadud soodustust ja kvaliteedi ostetud sõidukeid.
  • Ainult 2014. aastal, siis on müünud ​​30 ühikut vilja ja söödavarumistehnika põllumajandustootjate jaoks, suurfarmid, osalus Belgorod piirkonnas.
  • ma kindlasti soovitame kasutada väetisena ja oma kultuuri on hästi kaitstud külma ja kahjurite eest.
  • ma kasutan aktivaator rohkem kui üks, ja kogu aeg mul suur saagikus ja ei putuka ei ole valus.
  • Minu naaber nägi mind väetist maad harida ja küsis lahutuse või mitte, kõik, mis on tema kohta kirjutatud?

Tõhus orgaanilise väetise kõik põllukultuurid. See soodustab aktiivset kasvu, taastab ja tugevdab taim. Means toodetud mugav pakend – vormis kotikesed, mille sisu on ette nähtud lahjendamist 10 liitrit vett

.

Meie spetsialistid annavad professionaalset abi valik vajalike seadmeid sobib oma tootmise tehnoloogia. Edukalt käesoleva turule seadmeid rohkem kui 10 aastat, see on ametlik edasimüüja maailma juhtivate tootjate. Tead telefoni

või muud kontaktandmed selle firma? Krimmis Vene täiskasvanud hübriid suhkrupeedi, mis asendavad seemned välismaiste tootjate. Kuidas see erineb Euroopa ones, ütles direktor Enterprise “Agromaks” Andrei Savchuk.


Enim

Vastavalt FSSP, avatud täitemenetlust ettevõtte ei ole kättesaadavad. Meie võimalused on varustatud kaasaegse tehnika, mis võimaldab toota kvaliteetset meierei komplekse ja varuosad piima torud ja lüpsimasinad. Kõik tooted on litsentsitud kooskõlas regulatiivsete standardite ja riigi standarditele. GC “Agromaks” on otsene tootja, et meie kliendid ei enammakstud omandavad talud seadmed meilt. Peamine eesmärk on firma – luua kõrge kvaliteediga piimatooted seadmed agro-tööstusliku kompleksi Venemaa

.

Põhitoote – taimekaitsevahendite ja väetisi. See on kergesti seeditav väetist foliaaraplikatsioon, mida kasutatakse taimede kasvatamiseks eriti vajavad suurtes kogustes boori juurdepääsetavas vormis (kiireks kõrvaldamiseks boori puuduse taimed). Boori Agromaks 11% – kõrge kontsentratsiooniga boor väetise top kaste kompenseerida Boori taimed kogu kasvuperioodi poolt foliaaraplikatsioon

.

Teil on võimalik helistada telefoninumbri või kontrollida muid kontakte Internetis bio-Agromax.ru. Hea asukoht, lahtiolekuajad 8-20, sõbralik teenindus, hubane. FOLCROP B – see on vedela väetise kõrge sisaldus boori. Tasakaalustatud koostisega ja toitainete optimaalne koostis.

Kui soovid kasutada meie kodulehel on vajalik, et lubate Javascript oma brauseris. In VLSI rakendada teenuse Kõike ettevõtted ja omanikud. See võimaldab paar sekundit, et saada täielikku teavet iga ettevõte. Jälg Company Agromax, juriidiline aadress, ametlik kodulehekülg ja vaadake USRLE saadaval SPARC süsteemi (demo saadaval tasuta).

See pealekandmismeetodi kõige enam vajatakse töötamiseks väheviljakaid pinnas. Magneesium – osaleb klorofülli moodustumise, kiirendab kasvu aiandus, dekoratiivtaimed, parandab Vilja maitse. See meetod kasutusala on kõige rohkem vaja tööd nizkoplodorodnyh pinnas.You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga