Acai Berry - hind, kust osta, kuidas see toimib
Potentsiaal

Acai Berry – hind, kust osta, kuidas see toimib

acai marja. Te olete ilmselt kuulnud. Aga mis see on? Mida ta teeb? Ja see on kaalulangetamistoode ime, kui mõned inimesed väidavad?

class =

lilla acai marja (hääldatakse ah-sah-Yee) on üks paljudest marjad Amazon, et hiljuti on muutunud populaarseks väljaspool Lõuna-Ameerikas. Paljud nõuded tehakse acai marja; mõned neist on tõsi, teised mitte.

Acai Berry: Tervislik valik?

acai marja, nagu teised sarnased marjad, on leitud, et teatud kasu tervisele. “Vähemalt tosin artikleid tavalise meditsiinikirjandust rääkida väärtuslik mõju marja,” ütleb Valencia Porter, MD, direktor naiste tervise juures Chopra Center Carlsbad, CA.

Seotud: Kas Omega-3 rasvhappeid Kaalulangetamise Aids?

Alates toitesegu seisukohast acai marja täidab kahte olulist vallas:

  • antioksüdandi eelised. Acai marja sisaldab antioksüdante, aineid, mis võitlevad kahjulike molekulide, mida tuntakse vabu radikaale. Liiga palju vabad radikaalid võivad kahjustada inimese kudedes ja viia mitmesuguseid tervisehäirete, sealhulgas südame disease.The acai marja tumepunaseks pigment vastutab oma antioksüdant kasu, mis on sarnased teiste tume marjad, nagu mustikad ja murakad. Pigment sisaldab antotsüaniinid (väljendunud Anth-oh-SIGH-a-NINS), võimas klassi fütotoitaineid – toitvaid komponente taimed – mis toimivad antioksüdantidena. Foods, mis sisaldavad antotsüaniinide on tugev punane, sinine või lilla colors.The tugevus antioksüdant mõju erinevate toitude mõõdetakse ORAC (Oxygen Radical Neeldumise Capacity) test. Mida kõrgem on ORAC, seda tugevam on antioksüdantne toime. “The acai marja hinded üsna kõrge,” Dr. Porter says.It tuleks siiski märkida, et hiljutise uuringu hindamisel antioksüdant mõju teatud mahlad, granaatõuna mahla, punane vein, Concord viinamarjamahla ja mustika mahla viskas kõrgem, selles järjekorras, kui acai marja mahla.
  • põletikuvastaseid omadusi. Teine eelis acai marja on selle põletikuvastast toimet. Nagu nimigi ütleb, põletikuvastased võidelda põletik, mis on seotud mitmeid terviseprobleeme, sealhulgas südamehaiguste ja insuldi. “Paljud üle leti mittesteroidsed põletikuvastased ravimid töötavad samal moel nagu acai marja,” Porter märgib.

Acai Berry: Mis About kaalulangus?

Teiselt poolt, väidet, et acai marja on hea kaalulangus tundub olevat põhjendamatu. “Ei ole kirjanduse teadusajakirjades kaalulangus ja acai marja,” Porter ütleb. See osa acai marja lugu tundub olevat lihtsalt järjekordne dieet pettus.

Beyond lihtsalt puudumine kaalukaotust stiimuliks ning hiljutist avaldust Keskus Science avalikes huvides, valvekoer grupp hoiatas tarbijad ei registreeruda tasuta uuringutes acai dieedi tooteid võrgus, sest kaebusi loata krediidi kaardi tasu pärast prooviperioodi jooksul.

Seotud: Superfoods Super Health

Acai Berry: Mis on alumine rida?

vaatamata ei ole kaalulangetamistoode ime, acai marja, samuti mustikad, murakad ja muud värvikas puuviljad, on hea lisada iga dieedi. “Ma olen alati nõu oma patsientide saada laia valikut värvi oma dieeti,” Porter ütleb: “ja et tumelilla pigment on nii palju positiivset kasu tervisele – ma ütlen mu patsientidel ‘süüa vikerkaar”, sest iga värvi vikerkaare on mitmesuguseid toitaineid, mis pakuvad erinevaid kasu tervisele. “

Ulle Puusepp

Raske on kirjeldada keerulist inimest nagu Ulle Puusepp, kuid enamik neist teavad, et ennekõike on see seikluslik ja tõsine. Loomulikult on see ka ambitsioonikas, energiline ja kaitsev, kuid sageli kergendab neid sageli kadeduse mõtteviis.

Kuigi tema seikluslik olemus ongi see, mida sshe on päris palju armastanud. Inimesed arvavad regulaarselt ja lõbusalt laadi, kui nad tunnevad end ära.

Muidugi pole keegi täiuslik ja Ulle on ka palju vähem soodsaid tunnuseid. Tema ego ja pedantiline laad tekitab palju kaebusi, palju teiste pahameelt.

Õnneks on ta tavaliselt tõsiselt leevendanud puhanguid.

You may also like...